Apie mus

Tikslas – XXI a. lyderystė

 

Organisations Consulting Group mokymo kursuose aukščiausio lygio vadovai ir specialistai įgyja strateginių galių siekti įspūdingų rezultatų aktyviai veikdami Europos Sąjungos ir pasaulinėse rinkose.

Mes pateikiame geriausią šiuolaikinę patirtį ir žinias, kurių negauna daugumos Vakarų Europos, JAV, Australijos ar Lietuvos universitetų verslo magistrai. Pasaulinės reikšmės atradimais pagrįsti ir mūsų klientams pateikiami metodai yra adaptuoti Lietuvos specifikai.

1996 metais mes pirmą kartą Lietuvoje pristatėme vienos dienos „blitz“ seminarus aukščiausiojo rango vadovams. Vėliau, nuosekliai laikydamiesi novatoriškumo principo, mes pirmieji Lietuvoje pristatėme tokias originalias ir ypač veiksmingas mokymo metodikas, kaip Valdingas vadovavimas™, Atkaklus vadovas™, Psichologinis ginklas™.

Tęsdami nuolatinės inovacijos tradiciją, 2009-aisiais pristatėme pratybų seminarą aukščiausiojo rango vadovams „Psichologinė savikontrolė - jūsų darbo našumo rezervas.Kaip per valandą pagerinti savijautą, įveikti nervinę įtampą ir protinį nuovargį“.

2013-aisiais įvedėme į mokymų rinką seminarą „Autohipnozė pardavimų ir derybų profesionalams. Kaip maksimalizuoti savo psichologinę jėgą ir darbo rezultatus“.

Didelio dėmesio susilaukė mūsų naujiena – seminaras aukščiausiojo rango vadovams „Melo detektorius. Kaip demaskuoti nesąžiningą partnerį ir atskleisti jo tikruosius ketinimus“.

2017 metais pirmieji Lietuvoje pristatome geriausių praktikų seminarą „Kaip derėtis dėl kainos“ su unikalia metodika – derybose integruota Melo detektoriaus sistema™.

2016 metais pradėjome teikti informacinio karo paslaugas. Informacinis karas - tai priemonė, skirta apsiginti nuo įvairių institucijų daromos įtakos, jas neutralizuojant arba įveikiant jų pasipriešinimą. Tai aukštos kvalifikacijos kritika, publikacijų su psichologiniu puolamojo pobūdžio poveikiu kūrimas, šios informacijos sklaida internetinėje erdvėje ir kita veikla.

500 sėkmingiausių Lietuvos ir užsienio įmonių vadovų ir specialistų nuolat dalyvauja mūsų įmonės verslo vadybos kursuose.78% mūsų klientų yra stambiausių verslo įmonių aukščiausio lygio vadovai, miestų merai, Vadovybės apsaugos departamento psichologai, kalėjimų ir tardymo įstaigų vadovai.

Didžiuojamės, kad jau daugiau kaip 20 metų dirbame kartu su Lietuvos verslo lyderiais, ir kviečiame Jus, Jūsų įmonės vadovus ir specialistus dalyvauti Organisations Consulting Group mokymo kursuose.